Hakkımızda

Naturaturk Doğal Gıda ve Gıda destek Ürünleri


ALTINAY İNŞAAT - NECİP ŞAHİN

Ostim mahallesi Örnek Sanayi Sitesi 1258.cadde NO :10 / A

Yenimahalle – ANKARA

TEL :0.312.3460276

        0.312.3464795

        0.535.7185850

Sipariş için ürün bedelini kredi kartı ile online yada aşağıdaki hesabımıza Havale veya

EFT yaparak,Firma bilgilerinizi mail adresimize gönderek

siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

e-mail   :  altinay_n@hotmail.com 

Necip ŞAHİN   

TÜRKİYE İŞ BANKASI GİMAT ŞUBESİ 

IBAN NO : TR53 0006 4000 0014 2970 2594 79

 

www.naturaturk.net  Sağlıklı ve Doğal Ürünler

www.naturaturk.net doğal gıda ve gıda destek ürünleri alanında, özellikle arı ürünlerindeki uzmanlığı ile sağlıklı, güvenilir, doğal ürünler ve bu amaca uygun teknolojiler geliştirmeyi; gıda sektörüne araştırma-geliştirme, duyusal analiz ve eğitim hizmetleri sunmayı; Türkiye’de arıcılık ürünlerinin kalitesinin ve güvenliğinin uluslararası düzeyde kabulünün ve sürdürülebilirliğinin sağlanması için arıcılık sektörüne katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz, gıda alanında, özellikle arı ürünlerindeki uzmanlığımız ile sağlıklı, güvenilir, doğal yeni ürünler ve uygun teknolojiler geliştirmek; sektöre araştırma-geliştirme ve eğitim hizmetleri sunmak; Türkiye’de arıcılık ürünlerinin kalitesinin ve güvenliğinin uluslararası düzeyde kabulünün ve sürdürülebilirliğinin sağlanması için sektöre katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz, yenilikçilik ve sürekli gelişme yaklaşımı ile uzmanlık üzerine kurulu, bilgi üreten, doğal, güvenilir sağlıklı ürünleri ve teknolojileri geliştiren, Türkiye’de arıcılık sektörünün gelişimine ve sürdürülebilirliğine destek vererek önderlik eden, uluslararası tanınırlığı ve saygınlığı yüksek bir firma olmaktır.

’DOĞADAN EVİNİZE’’

www.naturaturk.net arı ürünlerinin kalitesi, Türkiye’de ilk kez tarafımızdan başlatılmış olan, doğrudan arıcılarımızla üretim sözleşmesinin yapıldığı ve kovandan itibaren doğru arıcılık uygulamalarının hedeflendiği “sözleşmeli arıcılık modeli” ile güvence altına alınmıştır. Ayrıca, ürünlerimizin doğallığı ve gıda güvenliğine uygunluğu analizler ile doğrulanarak ve biyolojik aktiviteleri korunarak tüketicilerimize ulaştırılmaktadır.

Firmamız, Naturaturk marka yayla balı, çam balı, gibi doğal ve saf bal ile birlikte arı sütü, polen ve propolis ürünleri ve doğal gıda ürünleri gıda destek ürünleri tüketicilerin farklı ihtiyaçlarına ve kıvam ve lezzet tercihlerine yanıt verebilecek farklı oranlardaki karışımlarını üretmektedir

Resmi kurumsal web sitemizi ziyaret etmek için  www.naturaturk.net